ראשי :: אודות WJ :: יצירת קשר :: הוספה :: שאלות נפוצות :: שחזור סיסמה :: הרשמה ישנם 44 גולשים כרגע באתר

אינדקס שרותים

מאגר פונטים

מאגר סקריפטים

פורומים
WebJunkie LOGO

מיקומך: :: ראשי :: מאמרים
משתמש:

סיסמה:

לזכור?מאמרים נוספים:מה זה, ואיך לעשות windows tweaking?

לשירותי רשת עדיין יש עתיד גדול

מערכות תקשורת סובלות ממחסור חמור בבטחון בתקשורת אלחוטית
לשירותי רשת עדיין יש עתיד גדול

דניאל אנגלמן (דאנג'ל)המאבק לשלוט בשוק מטמיעי המערכות עדיין פתוח למתמודדים חדשים, וזאת לפי שני סקרים אחרונים.
58 אחוזים ממטמיעי המערכות אומרים שדרך הפיתוח האהובה עליהם ביותר הינה ה net. של מייקרוסופט, וזאת לפי סקר שנעשה בקרב 44 חברות - הסקר נערך ע"י גרטנר דאטה קווסט.

אבל! סקר אחר, שגם הוא נערך ע"י גרטנר דאטה קווסט, בקרב 138 חברות אשר העסיקו, או מתכננות להעסיק מטמיעי מערכות - מראה ש 39 אחוזים העדיפו תוכנות רשת המבוססות על ה- java 2, היריבה האולטימטיבית של טכנולוגיות ה net. של מייקרוסופט. תוכנות קיימות המבוססות על ה- java 2 משווקות על ידי IBM, BEA SYSTEMS ו- oracle.

מטמיעי המערכות היום עסוקים בעיקר בחיבור מערכות אשר לא אמורות לשתף מידע ביניהן באופן טבעי, כל חברות הפיתוח המובילות הכריזו על אסטרטגיית שירותי רשת.

האנליסטים של גרטנר אמרו שהניגוד הזה בסקרים נובע מחוסר הבגרות של שוק פיתוחי האינטרנט, חברות מעדיפות ללכת בעקבות מה שהן כבר מכירות.

"חברות... מסתכלות על הטמעת מערכות דרך עיניים של מי שמשוכנע שמה שיש לו הוא הכי טוב", אמרה ג'ואנה קוריה, סגנית-הנשיא של קבוצת המחקר של תעשיית התוכנה בגרטנר דאטה-קווסט.

כמו כן, java 2, קשורה חזק מאוד ל- unix, שהוא כבר היום מאוד פופולרי אצל הרבה חברות. "התהליכים היותר מורכבים, והיותר חשובים במערכות מחשבים היום - בדר"כ עובדים על unix, ושם באמת תראו את ה- java 2 עובד הרבה יותר טוב", אמרה קוריה.

מטמיעי מערכות שקשורים במיוחד לחברות פיתוח כגון מייקרוסופט יכלו גם הם "לפקשש" את תוצאות הסקר, הוסיפה.

גרטנר הצביעו, על טרנד חדש - שעד עכשיו תפקידם של מטמיעי המערכות היה לקשר בין אפליקציות בתוך העסק, אך היום - החלו לקשר בין אפליקציות בין עסקים רבים, זה טרנד שגדל במהלך החודשים האחרונים ככל שגודל ביקושן של שירותי רשת מתוחכמים יותר.

על-פי סקרים של IDC, תעשיית שירותי הרשת אמורה להגיע ל-21 ביליון דולר(!) עד 2007, אף על פי שרק 5 אחוזים מהחברות השלימו פרוייקטים בשירותי רשת ב-2002, ישנו צפי שליותר מ-80 אחוזים מהחברות יהיה איזשהו פרוייקט שירותי רשת מתוכמים, והטמעת מערכות עד 2008. מה אני אגיד לכם, אינשאללה :-))
תגובות: :: הוסף תגובה חדשהנכון! - דאנג'ל
שלום, זו בדיקה ראשונה! - דאנגלחיפושהידעת?39 אחוזים העדיפו תוכנות רשת המבוססות על ה- java 2, היריבה האולטימטיבית של טכנולוגיות ה net.מנהל אתר, רוצה לעשות כסף? לחץ כאן!  • שרתים יעודיים
  • שרתים וירטואליים
  •  '' webiz